Co dělat v okolí apartmánu

zažij super dovolenou v Rakouských alpách
Zde je pár tipů pro Vaše výlety v létě.
Lázně St. Kathrein

Lázně St. Kathrein, nazývané také Familien- & Gesundheitstherme, jsou ideálním místem pro relaxaci a zábavu pro celou rodinu. Nachází se v malebném prostředí korutanských hor a nabízí širokou škálu bazénů, saun a atrakcí. Kromě termální vody, která má blahodárný vliv na zdraví, si zde užijete i tobogány, skluzavky, dětské brouzdaliště a mnoho dalšího. V saunovém světě si pak můžete vybrat z různých typů saun a parních lázní. Lázně St. Kathrein jsou ideální pro odpočinek po náročném dni na lyžích nebo turistice. Nabízí se zde také různé wellness procedury a masáže. Ať už hledáte zábavu pro celou rodinu, relaxaci nebo jen chcete načerpat novou energii, lázně St. Kathrein jsou to pravé pro vás.
Více informací zde

𝐁𝐢𝐨𝐬𝐩𝐡ä𝐫𝐞𝐧𝐩𝐚𝐫𝐤𝐛𝐚𝐡𝐧 𝐁𝐫𝐮𝐧𝐧𝐚𝐜𝐡

Biosphärenparkbahn Brunnach je moderní** gondola s osmi místy**, která vás během** přibližně 7 minut** vyveze z Bad Kleinkirchheimu do srdce biosférického parku Nockberge. Díky gondole se během chvilky ocitnete uprostřed** nádherné horské krajiny** s dechberoucími výhledy na okolní vrcholy. Je to skvělý výchozí bod pro** pěší turistiku, cykloturistiku** nebo třeba návštěvu** panoramatické restaurace** na vrcholu. AktivPark: Nachází se přímo u horní stanice lanovky.
Více informací zdeRömerbad

Römerbad lázně v Bad Kleinkirchheimu jsou ideálním místem pro relaxaci a zábavu pro celou rodinu. Nachází se v malebném prostředí korutanských hor a nabízí širokou škálu bazénů, saun a atrakcí. V saunovém světě si pak můžete vybrat z různých typů saun a parních lázní. Lázně Römerbad jsou ideální pro odpočinek po náročném dni na lyžích nebo turistice. Nabízí se zde také různé wellness procedury a masáže.
Více informací zde

Alpen Wildpark

Alpen Wildpark Feld am See je okouzlující zoologická zahrada v malebné obci Feld am See v Korutanech. Rozprostírá se na 11 hektarech a nabízí jedinečný zážitek z pozorování divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí. Projděte se po značených stezkách a seznamte se s rozmanitou faunou, která zahrnuje:
Majestátní jeleny a daňky
Mrštné muflony a kamzíky
Roztomilé divoká prasata a ovce
Exotické lamy a skotský náhorní skot
Alpen Wildpark Feld am See je ideálním výletním cílem pro celou rodinu. Nabízí zábavu, poučení a relaxaci v nádherném prostředí Korutanských Alp.
Více informací zdeMillstätter See

Toto rakouské jezero, které je vzdálené jen 10 min. autem od apartmánu, nabízí křišťálově čistou vodu, majestátní hory, širokou škálu aktivit a pohodovou atmosféru. Koupání, vodní sporty, cyklistika, pěší turistika, poznávání historie a kultury, relaxace ve wellness centrech – to vše a mnohem více na vás čeká na Millstätter See.
Více informací zde

Vodopád 𝐒𝐭𝐨𝐜𝐤𝐞𝐧𝐛𝐨𝐢

Vodopád Stockenboi, skrytý v malebné obci Stockenboi v Korutanech, je fascinující přírodní úkaz, který uchvátí každého milovníka krásy. Padající voda z výšky 13 metrů vytváří úchvatnou kaskádu, která se vine bujnou vegetací a skalnatým okolím. Jemné kapky a osvěžující mlha vytváří pohádkovou atmosféru, která vás zaručeně okouzlí. K vodopádu vede snadno dostupná stezka, která vás provede lesem a podél potoka. Cestou se můžete kochat krásou okolní přírody a nasát klid a mír, který toto místo vyzařuje. Tip: Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste zachytili krásu vodopádu Stockenboi na fotografiích! Více informací zde

Obývací pokojLožnice I.Ložnice II.Koupelna
Apartmán Jak Víno = Vaše klidná dovolená

Neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky. Kontakty najdete v záložce Kontakt